Pozorovanie medveďov

Cenník

Pozorovanie medveďov

Pozemkové spoločenstvo bývalých urbarialistov obce Pribylina Vám ponúka možnosť pozorovania medveďov vo voľnej prírode Západných Tatier. Pozorovanie je organizované z bezpečia vysokej pozorovateľne s odborným sprievodcom. Optimálny čas na pozorovanie je v skorých ranných a vo večerných hodinách. Chladné a daždivé počasie zvyšuje šancu, že medvede, ako aj ostatnú zver uvidíte.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle 0907803425, alebo emailom na adrese psbupribylina@mag-net.sk.

Cenník:

1 osoba                                               50 EUR (s DPH)

2 osoby                                               80 EUR (s DPH)

3 osoby                                               90 EUR (s DPH)

4 osoby                                           100 EUR (s DPH)

 

V cene je zahrnutá doprava z Pribyliny na miesto pozorovania a späť, zapožičanie pozorovacích ďalekohľadov, pozorovanie v dĺžke min. 3 hodiny a odborný sprievod. Cena nezahŕňa poistenie. V prípade, ak nebude pozorovanie úspešné, poskytneme Vám 50% zľavu na ďalší termín. Súčasne si Vás dovoľujeme upozorniť na riadne dodržiavanie bezpečnostných pokynov a zásad správania sa v prírode, s ktorými budete vopred oboznámení a v prípade porušenia ktorých nesiete plnú zodpovednosť za prípadne vzniknutú škodu, resp. vzniknutú situáciu.

Aktuality
24.06.2019

DOBROVOĽNÍCI

V nedeľu 12. mája skupina osemnástich dobrovoľníkov z Bratislavy, pod vedením Lenky Bašňákovej vysadila v lokalite Brišné 1000 sadeníc.
07.02.2019

VZ 2019

Hodnotenie predchádzajúceho roka
11.09.2018

BEZPLATNÁ PRÁVNA POMOC

Vysporiadanie neprededených podielov